Reklama

WOŚP 2014 - Pisarzowice

W tym roku po raz pierwszy Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zagości w Pisarzowicach. Zebrane pieniądze zasilą konto kamiennogórskiego sztabu.

Startujemy w dniu 12 stycznia 2014r. w Centrum Biblioteczno ? Kulturalnym Gminy Kamienna Góra w Pisarzowicach od godz. 15:00

W programie:
- występy dzieci i młodzieży,
- licytacje,
- występ zespołu ?OLGA?
- zagra zespół ?SPOKO, SPOKO, SPOKO?,
- kiermasz ciast i wiele innych atrakcji? np.: potańcówka do godz. 22:00.
Ponadto wolontariusze kwestować będą: w Pisarzowicach, Rędzinach, Raszowie i Leszczyńcu przed kościołami po mszach w w/w miejscowościach.

22 FINAŁ WOŚP ?NA RATUNEK? 
Liczymy na wsparcie i otwarte serca?
Nie bądźmy obojętni na los dzieci i seniorów?

Organizatorzy: Pracownicy Domu Kultury , Koło Gospodyń Wiejskich, młodzież i dzieci  ze Szkoły w Pisarzowicach z Opiekunami.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama