W tym roku po raz pierwszy Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zagości w Pisarzowicach. Zebrane pieniądze zasilą konto kamiennogórskiego sztabu.
Startujemy w dniu 12 stycznia 2014r. w Centrum Biblioteczno ? Kulturalnym Gminy Kamienna Góra w Pisarzowicach od godz. 15:00
W programie:
- występy dzieci i młodzieży,
- licytacje,
- występ zespołu ?OLGA?
- zagra zespół ?SPOKO, SPOKO, SPOKO?,
- kiermasz ciast i wiele innych atrakcji? np.: potańcówka do godz. 22:00.
Ponadto wolontariusze kwestować będą: w Pisarzowicach, Rędzinach, Raszowie i Leszczyńcu przed kościołami po mszach w w/w miejscowościach.
22 FINAŁ WOŚP ?NA RATUNEK?
Liczymy na wsparcie i otwarte serca?
Nie bądźmy obojętni na los dzieci i seniorów?
Organizatorzy: Pracownicy Domu Kultury , Koło Gospodyń Wiejskich, młodzież i dzieci ze Szkoły w Pisarzowicach z Opiekunami.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze