Rozpoczął się 22 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Centrum Kultury w Kamiennej Górze.
Aktualizacja 23:10 - Koniec WOŚP
W trakcie finału zlicytowano m.in. piłkę Barcelony za 600 zł, Komisarza Lwa (320 zł), zegar ścienny (320 zł), miecze samurajskie (230 zł). Dywan poszedł za 1 500 zł.
Ostatnią rzeczą w licytacji tradycyjnie było świecące serce. Tym razem konto fundacji za serce zasili kwota 130 zł.
Do godziny 18:00 w banku było ponad 22 tysiące złotych.
Oryginalna wiadomość:
Na początek na parkiecie zaprezentują się przedszkolaki, tancerze z Fraszki, tancerze hiphop.
Później impreza z parkietu przeniesie się na scenę.
Pierwsza licytacja - maskotka z gadżetami WOŚP zakończyła się kwota 50 złotych.
Jak policzył Marek Dańczak w 20 kamiennogórskich finałach zebrano ponad 800 tysięcy złotych.
Telefony do sztabu (licytacje) - 75 744 28 75 i 75 744 75 57
Program - kliknij
Fanty do licytacji - kliknij
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze