Reklama

Wojewódzkie finały trójek

W Złotoryi rozegrane zostały wojewódzkie finały Igrzysk Dzieci w siatkarskich trójkach dziewcząt i chłopców. W obu turniejach wystąpiły drużyny Szkoły Podstawowej nr 1 z Kamiennej Góry składające się z uczniów klasy siatkarskiej (5f).

 

W turnieju dziewcząt zagrały drużyny: SP 105 Świdnica, SP 50 Wrocław, SP 3 Głogów, SP 1 Kamienna Góra. Dziewczęta z kamiennogórskiej "jedynki" przegrały we wszystkich meczach. Turniej wygrała drużyna ze Świdnicy, drugie miejsce zajęły reprezentantki szkoły z Wrocławia.
Skład dziewcząt: Nadia Misan, Marcelina Majerska, Katarzyna Pawłowska, Anna Kulas, Wiktoria Jacyszyn, Katarzyna Mazurek, Amelia Perdek, Dominika Walczuk, opiekun: Sławomir Skotarczak

W turnieju chłopców zagrały drużyny: SP 3 Wrocław, SP 1 Złotoryja, SP Oleszna, SP 1 Kamienna Góra. Drużyna "jedynki" uległa tylko SP 3 Wrocław, po wyrównanym meczu, 1 ? 2 i zajęła drugie miejsce. Mecze ze Złotoryją i z podstawówką z Olesznej chłopcy wygrali po 2 ? 0. Turniej wygrała drużyna z Wrocławia, trzecie miejsce wywalczyła Złotoryja.
Skład chłopców: Adrian Białas, Tymoteusz Grzyb, Korneliusz Olszewski, Fabian Lewicki, Marcel Antoszczak, Bartosz Smyda, Kacper Biroś, Oliwier Zych, Szymon Schabiński, opiekun: Zbigniew Lema

Reklama

Zawodnicy z "jedynki" zostali wybrani do czwórki najlepszych siatkarzy turnieju. Indywidualną nagrodę, w kategorii dziewcząt odebrała Nadia Misan, a wśród chłopców Marcel Antoszczak.

fot. użyczone

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama