W Złotoryi rozegrane zostały wojewódzkie finały Igrzysk Dzieci w siatkarskich trójkach dziewcząt i chłopców. W obu turniejach wystąpiły drużyny Szkoły Podstawowej nr 1 z Kamiennej Góry składające się z uczniów klasy siatkarskiej (5f).
W turnieju dziewcząt zagrały drużyny: SP 105 Świdnica, SP 50 Wrocław, SP 3 Głogów, SP 1 Kamienna Góra. Dziewczęta z kamiennogórskiej "jedynki" przegrały we wszystkich meczach. Turniej wygrała drużyna ze Świdnicy, drugie miejsce zajęły reprezentantki szkoły z Wrocławia.
Skład dziewcząt: Nadia Misan, Marcelina Majerska, Katarzyna Pawłowska, Anna Kulas, Wiktoria Jacyszyn, Katarzyna Mazurek, Amelia Perdek, Dominika Walczuk, opiekun: Sławomir Skotarczak
W turnieju chłopców zagrały drużyny: SP 3 Wrocław, SP 1 Złotoryja, SP Oleszna, SP 1 Kamienna Góra. Drużyna "jedynki" uległa tylko SP 3 Wrocław, po wyrównanym meczu, 1 ? 2 i zajęła drugie miejsce. Mecze ze Złotoryją i z podstawówką z Olesznej chłopcy wygrali po 2 ? 0. Turniej wygrała drużyna z Wrocławia, trzecie miejsce wywalczyła Złotoryja.
Skład chłopców: Adrian Białas, Tymoteusz Grzyb, Korneliusz Olszewski, Fabian Lewicki, Marcel Antoszczak, Bartosz Smyda, Kacper Biroś, Oliwier Zych, Szymon Schabiński, opiekun: Zbigniew Lema
Zawodnicy z "jedynki" zostali wybrani do czwórki najlepszych siatkarzy turnieju. Indywidualną nagrodę, w kategorii dziewcząt odebrała Nadia Misan, a wśród chłopców Marcel Antoszczak.

fot. użyczone
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze