W piątek (10.05.2024 r.) na terenie Akademii Wychowania Fizycznego im. Polskich Olimpijczyków we Wrocławiu odbył się XVIII Wojewódzki Zjazd Szkolnego Związku Sportowego „Dolny Śląsk” Wrocław.
W trakcie obrad wyróżniono i podziękowano wszystkim nauczycielom, trenerem i działaczom współpracującym ze Szkolnym Związkiem Sportowy SZS „Dolny Śląsk” Wrocław.
Wśród uhonorowanych nauczycieli województwa dolnośląskiego znalazła się Wioletta Engler dyrektor Zespołu Szkół Specjalnych w Kamiennej Górze, która z rąk wicewojewody dolnośląskiego Piotra Sebastiana Kozdrowickiego odebrała Brązowy Krzyż Zasługi.
W trakcie spotkania przedstawiono również sprawozdanie z działalności Szkolnego Związku Sportowego „Dolny Śląsk” Wrocław za lata 2020-2024, a także wybrano zarząd na nową kadencję 2024-2028. Do składu zarządu wojewódzkiego SZS „Dolny Śląsk” została wybrana Katarzyna Bandyk dyrektor Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Kamiennej Górze.
Wybrana została, także Wojewódzka Komisja Rewizyjna SZS „Dolny Śląsk”, w skład której wszedł Zenon Król dyrektor Miejskiego Centrum Kultury Fizycznej w Kamiennej Górze.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze