Wczoraj (1 października) w Nowej Rudzie odbył się finał dolnośląski Igrzysk Dzieci i Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Dwuboju Nowoczesnym.
Dwubój nowoczesny to rywalizacja w bieganiu i pływaniu. Startują dwuosobowe drużyny.
W Igrzyskach Dzieci dziewcząt drugie miejsce zajęła drużyna Szkoły Podstawowej nr 2 z Kamiennej Góry w składzie Zofia Gotowt, Maja Maziakowska. W rywalizacji chłopców drużyna SP2 była czwarta. Szkołę reprezentowali Maksymilian Golasiński i Marcin Wolak.
Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w rywalizacji chłopców reprezentacja kamiennogórskiej "dwójki" w składzie Marcel Matujzo i Maciej Stawarz.
fot. Szkolmy Związek Sportowy
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze