Reklama

Wojewódzki dwubój

Wczoraj (1 października) w Nowej Rudzie odbył się finał dolnośląski Igrzysk Dzieci i Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Dwuboju Nowoczesnym.

 

Dwubój nowoczesny to rywalizacja w bieganiu i pływaniu. Startują dwuosobowe drużyny.

W Igrzyskach Dzieci dziewcząt drugie miejsce zajęła drużyna Szkoły Podstawowej nr 2 z Kamiennej Góry w składzie Zofia Gotowt, Maja Maziakowska. W rywalizacji chłopców drużyna SP2 była czwarta. Szkołę reprezentowali Maksymilian Golasiński i Marcin Wolak.

Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w rywalizacji chłopców reprezentacja kamiennogórskiej "dwójki" w składzie Marcel Matujzo i Maciej Stawarz.

fot. Szkolmy Związek Sportowy

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama