Reklama

Wnyki w Kamiennej

Dzisiaj (wtorek, 4 grudnia) w okolicy terenów byłego zakładu karnego (ul. Nadrzeczna, Zielona) w Kamiennej Górze przypadkowy przechodzień znalazł wnyki z cierpiącym zwierzęciem.

 

W żelazną konstrukcję złapał się lis. Osoba, która to zobaczyła wezwała policję. Na miejsce przyjechała również osoba odpowiedzialna za reagowanie w przypadku zdarzeń z dzikimi zwierzętami, do których dochodzi na terenie miasta. Okazało się, że lis nie odniósł poważnych obrażeń. Wnyki złapały tylko końcówkę łapy i po ich otwarciu i sprawdzeniu stanu zwierzęcia, lis wrócił na wolność.

Policja w tej sprawie będzie prowadzić dochodzenie.

fot. użyczone

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama