Grupa radnych złożyła wniosek o zwołanie sesji rady powiatu i odwołanie przewodniczącej.
Wniosek złożony został dzisiaj (środa, 9 kwietnia). Podpisało się pod nim 5 radnych. Sesja powinna się odbyć w ciągu 7 dni.
Podczas obrad radni rozpatrzą wniosek o odwołanie przewodniczącej rady. Pod tym wnioskiem podpisało się 9 radnych.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze