Już jesienią czekają nas derby gminy Lubawka w piłkarskiej klasie A. DZPN potwierdził, że do klasy A awansował Włókniarz Chełmsko Śląskie.
Mistrzem klasy B został Bóbr Marciszów, czym zapewnił sobie awans. Włókniarz zajął drugie miejsce i zaczęło się liczenie. Po wyliczeniu współczynnika punktów na mecz Włókniarz został najwyżej sklasyfikowanym wicemistrzem we wszystkich jeleniogórskich grupach klasy B i awansował do klasy A (zgodnie z § 29 ust. 4 lit. a Regulaminu Rozgrywek).
W klasie A gra Orzeł Lubawka. Już jesienią kibiców czekają, zawsze emocjonujące, derby gminy. Orzeł Lubawka grać będzie z Włókniarzem Chełmsko Śląskie.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze