Reklama

Włókniarz Chełmsko Śląskie będzie grał z Orłem Lubawka

Już jesienią czekają nas derby gminy Lubawka w piłkarskiej klasie A. DZPN potwierdził, że do klasy A awansował Włókniarz Chełmsko Śląskie.

Mistrzem klasy B został Bóbr Marciszów, czym zapewnił sobie awans. Włókniarz zajął drugie miejsce i zaczęło się liczenie. Po wyliczeniu współczynnika punktów na mecz Włókniarz został najwyżej sklasyfikowanym wicemistrzem we wszystkich jeleniogórskich grupach klasy B i awansował do klasy A (zgodnie z § 29 ust. 4 lit. a Regulaminu Rozgrywek). 

W klasie A gra Orzeł Lubawka. Już jesienią kibiców czekają, zawsze emocjonujące, derby gminy. Orzeł Lubawka grać będzie z Włókniarzem Chełmsko Śląskie.
 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama