Dzięki nagraniu jednej z kamer miejskiego monitoringu zatrzymany został mężczyzna, który próbował włamać się do jednego ze sklepów w Kamiennej Górze.
Do zdarzenia doszło w nocy z 5 na 6 czerwca. Mężczyzna próbował wyważyć drzwi wejściowe do jednego ze sklepów spożywczych. Włamanie nie udało się Uszkodzone zostały tylko drzwi.
Dzięki nagraniu, mężczyzna został rozpoznany i zatrzymany.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze