Policjanci zatrzymali 17-latka podejrzanego o włamanie na strych i kradzież.
Mieszkaniec Kamiennej Góry odpowiadać będzie za kradzież z włamaniem na strych jednego z wielorodzinnych budynków na terenie miasta. Młodzieniec miał ukraść markowe buty, elektronarzędzia oraz dwa tysiące papierosów.
Podejrzany zatrzymany został kilka godzin po włamaniu. Policjanci odzyskali część łupu. Zatrzymany przyznał się do popełnienia zarzucanych czynów. Odpowie za nie przed sądem.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze