Reklama

Wjechali na Śnieżkę

Ponad 300 kolarzy wjechało dzisiaj (niedziela, 22 sierpnia) na Śnieżkę. Uczestniczyli w XXXI Uphill Race Śnieżka 2021. Wśród startujących byli zawodnicy z powiatu kamiennogórskiego.

Trasa wiodła z centrum Karpacza. Długość trasy to 13,5 km, przewyższenie ponad 1000 m. Jako pierwszy Śnieżkę zdobył Łukasz Derheld z Gdyni (czas 56:01). Drugi był Przemysław Niemiec z Pisarzowic.

Przemysław Niemiec (Pisarzowice) 2 w open, 1 w M40, 56:13
Grzegorz Kłębczyk (Krzeszów) 212 w open, 76 w M30, 1:42:42
Agnieszka Smyda (Chełmsko Śląskie) 229 w open, 16 wśród kobiet, 5 w K40, 1:44:47

Wyniki za datasport.pl

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama