Dzisiaj (czwartek, 5 kwietnia) na drodze Kamienna Góra - Wałbrzych doszło do kolizji z udziałem dwóch samochodów osobowych. Droga czasowo wyłączona była z ruchu.
Do zdarzenie doszło na wysokości wjazdu na stację paliw. Od strony Wałbrzycha jechało suzuki prowadzone przez 46-latka. Kierowca chciał wjechać na stację paliw. W tył jego pojazdu uderzył hyundai prowadzony przez 53-latkę. Uderzenie było tak mocne, że w suzuki wyrwane zostało tylne koło.
W zdarzeniu nikt nie odniósł poważnych obrażeń. Pracownicy pogotoia ratunkowego na miejscu opatrzyli kierującą hyundaiem. Kobieta ukarana został mandatem karnym.

fot. użyczone
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze