Reklama

Wjechała w tył

Dzisiaj (czwartek, 5 kwietnia) na drodze Kamienna Góra - Wałbrzych doszło do kolizji z udziałem dwóch samochodów osobowych. Droga czasowo wyłączona była z ruchu.

 

Do zdarzenie doszło na wysokości wjazdu na stację paliw. Od strony Wałbrzycha jechało suzuki prowadzone przez 46-latka. Kierowca chciał wjechać na stację paliw. W tył jego pojazdu uderzył hyundai prowadzony przez 53-latkę. Uderzenie było tak mocne, że w suzuki wyrwane zostało tylne koło.

W zdarzeniu nikt nie odniósł poważnych obrażeń. Pracownicy pogotoia ratunkowego na miejscu opatrzyli kierującą hyundaiem. Kobieta ukarana został mandatem karnym.

fot. użyczone

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama