Reklama

Wjechał w ZUS

Dzisiaj (czwartek, 7 czerwca) pijany kierowca samochodu dostawczego wjechał na chodnik w centrum Kamiennej Góry. Zatrzymał się na ścianie ZUS-u.

Z ustaleń policji wynika, że 39-latek skręcał z Al. Wojska Polskiego w ul. Parkową. Uderzył w samochód, wjechał na chodnik i zatrzymał się na ścianie ZUS-u. Po drodze uszkodził kolejny pojazd. Nikogo nie uderzył, ale przestraszy znajdujących się w pobliżu pieszych m.in. kobietę w zaawansowanej ciąży, która przewieziona została do szpitala.

Okazało się, że kierowca miał 1,3 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu, w przeliczeniu to 2,6 promila. Dodatkowo nie miał uprawnień do prowadzenia samochodu.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama