Dzisiaj (czwartek, 7 czerwca) pijany kierowca samochodu dostawczego wjechał na chodnik w centrum Kamiennej Góry. Zatrzymał się na ścianie ZUS-u.
Z ustaleń policji wynika, że 39-latek skręcał z Al. Wojska Polskiego w ul. Parkową. Uderzył w samochód, wjechał na chodnik i zatrzymał się na ścianie ZUS-u. Po drodze uszkodził kolejny pojazd. Nikogo nie uderzył, ale przestraszy znajdujących się w pobliżu pieszych m.in. kobietę w zaawansowanej ciąży, która przewieziona została do szpitala.
Okazało się, że kierowca miał 1,3 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu, w przeliczeniu to 2,6 promila. Dodatkowo nie miał uprawnień do prowadzenia samochodu.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze