Dzisiaj (wtorek, 3 sierpnia) po godzinie 15 ratownicy wezwani zostali na drogę powiatową Chełmsko Śląskie - Lubawka. Do rowu wjechała skoda fabia. Samochód jechał od strony Chełmska Śląskiego.
Z ustaleń policji wynika, że samochód prowadził 35-letni mieszkaniec Lubawki. Najprawdopodobniej zagapił się i na prostym odcinku drogi wjechał do rowu. Uderzenie było na tyle silne, że do szpitala z podejrzeniem uszkodzenia kręgosłupa przewieziona został 33-letnia pasażerka. Kierowcy nic się nie stało.
fot. facebook / OSP Chełmsko Śląskie
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze