Reklama

Wjazd na Szrenicę

W sobotę, 31 lipca, odbędą się zawody rowerowe ?Wjazd na Szrenicę?. Zawodnicy wystartują do startu ostrego przy Drodze Pod Reglami (w rejonie ulicy Kasprowicza/Tetmajera) w Szklarskiej Porębie.

Zbiórka uczestników jest zaplanowana przy dolnej stacji wyciągu na Szrenicę skąd kolumna przejedzie do miejsca startu. Zawodnicy pokonają trasę o długości 21 km. Ostatni jej etap to wjazd na szczyt Szrenicy. Na szlaku czerwonym od Bramy Kamieńczyk do szczytu Szrenicy mogą występować utrudnienia na szlaku. Turystów pieszych prosimy o wyrozumiałość i zachowanie ostrożności. Miło będzie też podopingować rowerzystów. W trakcie imprezy prosimy o stosowanie się do poleceń służb KPN oraz Organizatora. Osoby kierujące ruchem i dbające o bezpieczeństwo na trasie będą ubrane w odblaskowe kamizelki lub koszulki Organizatora ? Rotary Klub Karpacz Karkonosze. Po zakończeniu wjazdu na Szrenicę, rowerzyści będą zjeżdżali do Szklarskiej Poręby w kolumnie prowadzonej przez samochód pilotujący. Start jest zaplanowany o godzinie 9:00. Impreza będzie trwała do godziny 14:00.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama