W sobotę, 31 lipca, odbędą się zawody rowerowe ?Wjazd na Szrenicę?. Zawodnicy wystartują do startu ostrego przy Drodze Pod Reglami (w rejonie ulicy Kasprowicza/Tetmajera) w Szklarskiej Porębie.
Zbiórka uczestników jest zaplanowana przy dolnej stacji wyciągu na Szrenicę skąd kolumna przejedzie do miejsca startu. Zawodnicy pokonają trasę o długości 21 km. Ostatni jej etap to wjazd na szczyt Szrenicy. Na szlaku czerwonym od Bramy Kamieńczyk do szczytu Szrenicy mogą występować utrudnienia na szlaku. Turystów pieszych prosimy o wyrozumiałość i zachowanie ostrożności. Miło będzie też podopingować rowerzystów. W trakcie imprezy prosimy o stosowanie się do poleceń służb KPN oraz Organizatora. Osoby kierujące ruchem i dbające o bezpieczeństwo na trasie będą ubrane w odblaskowe kamizelki lub koszulki Organizatora ? Rotary Klub Karpacz Karkonosze. Po zakończeniu wjazdu na Szrenicę, rowerzyści będą zjeżdżali do Szklarskiej Poręby w kolumnie prowadzonej przez samochód pilotujący. Start jest zaplanowany o godzinie 9:00. Impreza będzie trwała do godziny 14:00.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze