Wojewoda dolnośląski Jarosław Obremski odwiedził Kamienną Górę na zaproszenie burmistrza Janusza Chodasewicza.
- Rozmawialiśmy o problemach systemu ochrony zdrowia i oświaty w dobie covid-u i o planowanych inwestycjach w mieście. Zaprezentowałem panu wojewodzie koncepcję zagospodarowania naszego zalewu ? mówi burmistrz Chodasewicz. ? Omawialiśmy też zagadnienia związane z Funduszem Inwestycji Samorządowych, z którego Kamienna Góra już dwukrotnie otrzymała dofinansowanie, w sumie na kwotę prawie 6 mln złotych ? dodaje burmistrz.
Kamiennogórski samorząd złożył do Funduszu trzy kolejne wnioski na ogólną sumę 8 mln złotych. Dotyczą one: przebudowy wiaduktu nad drogą rowerową, budowy wielorodzinnego budynku komunalnego oraz budowy kąpieliska nad Zalewem. Obecnie czekamy na rozstrzygnięcia w tej sprawie.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze