Reklama

Wizyta wojewody

Wojewoda dolnośląski Jarosław Obremski odwiedził Kamienną Górę na zaproszenie burmistrza Janusza Chodasewicza.


- Rozmawialiśmy o problemach systemu ochrony zdrowia i oświaty w dobie covid-u i o planowanych inwestycjach w mieście. Zaprezentowałem panu wojewodzie koncepcję zagospodarowania naszego zalewu ? mówi burmistrz Chodasewicz. ? Omawialiśmy też zagadnienia związane z Funduszem Inwestycji Samorządowych, z którego Kamienna Góra już dwukrotnie otrzymała dofinansowanie, w sumie na kwotę prawie 6 mln złotych ? dodaje burmistrz.
Kamiennogórski samorząd złożył do Funduszu trzy kolejne wnioski na ogólną sumę 8 mln złotych. Dotyczą one: przebudowy wiaduktu nad drogą rowerową, budowy wielorodzinnego budynku komunalnego oraz budowy kąpieliska nad Zalewem. Obecnie czekamy na rozstrzygnięcia w tej sprawie.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama