Reklama

Wizyta w szkółce leśnej

Dzisiaj (czwartek, 25 października) uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych w Kamiennej Górze po raz kolejny mieli okazję gościć w Szkółce Leśnej w Krzeszowie.

 

Od  Bartłomieja Dymka, pracownika Nadleśnictwa, uczestnicy dostali do samodzielnego wykonania 5 zadań. Za każde prawidłowo wykonane polecenie uczniowie otrzymywali pieczątki. Ciężka praca została nagrodzona upominkami w postaci książek i kolorowanek.

Druga część zajęć mimo deszczowej pogody odbyła się w lesie, gdzie w bezpośrednim kontakcie z przyrodą uczniowie dowiedzieli się m.in. w jaki sposób dziki i sójki pomagają dębom. Wszyscy mogli zabawić się w ?Tropicieli przyrody? podpatrując życie lasu.

Reklama

 

 

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama