Dzisiaj (czwartek, 25 października) uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych w Kamiennej Górze po raz kolejny mieli okazję gościć w Szkółce Leśnej w Krzeszowie.
Od Bartłomieja Dymka, pracownika Nadleśnictwa, uczestnicy dostali do samodzielnego wykonania 5 zadań. Za każde prawidłowo wykonane polecenie uczniowie otrzymywali pieczątki. Ciężka praca została nagrodzona upominkami w postaci książek i kolorowanek.
Druga część zajęć mimo deszczowej pogody odbyła się w lesie, gdzie w bezpośrednim kontakcie z przyrodą uczniowie dowiedzieli się m.in. w jaki sposób dziki i sójki pomagają dębom. Wszyscy mogli zabawić się w ?Tropicieli przyrody? podpatrując życie lasu.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze