Dzisiaj (środa, 6 lutego) kamiennogórskich policjantów odwiedzili uczestnicy półkolonii.
Dzieci wraz z opiekunami zwiedziły całą komendę, poznały warunki pracy policjantów. Jedną z atrakcji było możliwość zajęcia miejsca za kierownicą policyjnego radiowozu.
Policjanci wykorzystali spotkanie do przypomnienia dzieciom zasad bezpiecznego spędzania wolnego czasu m.in. na lodowiskach, stokach, podczas spacerów.
fot. użyczone

Podczas wizyty dzieci otrzymały odblaskowe elementy, które zwiększają widoczność pieszych po zmroku i w trudnych warunkach atmosferycznych.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze