Dzisiaj (czwartek, 5 kwietnia) w Muzeum Tkactwa w Kamiennej Górze odbyło się podsumowanie konkursu plastycznego "Kamienna Góra za 10 lat".
Konkurs, po raz drufi, zorganizował Zespół Szkół Specjalnych i Agnieszka Dyrcz. Do udziału w plastycznych zmaganiach zaproszeni zostali podopieczni wszystkich placówek oświatowych z Kamiennej Góry. Jednym z celów konkursu jest integracja osób niepełnosprawnych z pełnosprawnymi.
W kategorii Przedszkola pierwsze miejsce zajęła Małgorzata Karpowicz (Przedszkole nr 2), drugie Kamila Dudzik (Przedszkole nr 1), trzecie Konstancja Adamczyk (Przedszkole nr 1).
W kategorii klas I-III szkół podstawowych wygrał Kacper Matusik (Szkoła Podstawowa nr 2). Drugie miejsce zajął Patryk Gurgul (Szkoła Podstawowa nr 1), trzecie Nadia Czarnecka (Szkoła Podstawowa nr 1).
Wśród uczniów starszych (IV-VII) klas szkoły podstawowej pierwsze miejsce zajęła Eliza Maciejewska (SP2), drugie Katarzyna Szewczyk (SP2), trzecie Dawid Witwer (Zespół Szkół Specjalnych).
Wśród gimnazjalistów wygrała Nikola Szcząchór. Drugie miejsce zajęła Wiktoria Czuba, trzecie Maria Knopik wszystkie ze Społecznego Gimnazjum Edukacji Europejskiej.
W kategorii "DPS, PDP" trzy pierwsze miejsca zajęli podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy). Wygrał Tomasz Pompa, drugie miejsce zajął Łukasz Gąsina, trzecie Ewelina Narwid.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze