Na kamiennogórskim trwa sylwestrowa impreza. W programie są występy dwóch wykonawców. Zabawa potrwa do godziny 1.

Miejski sylwester rozpoczął się o godzinie 21. W tej chwili (22:16) trwa zabawa prowadzona przez Kamiennogórski DJ"s Team. Przed godziną 23 na scenę wyjdzie Bodzio Dance. O północy życzenia złoży burmistrz.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze