Na 13 miejscu zakończyła 60 Rajd Wisły załoga Kacper Wróblewski. Tomasz Borko. W klasie 5 załoga zajęły 2 miejsce.
Załoga z kamiennogórskim pilotem wróciła na rajdowe trasy po wielomiesięcznej przerwie. Zdecydowała się na debiut w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski.
Po pierwszym dniu rajdowych zmagań załoga renault clio zajmowała 16 miejsce w klasyfikacji generalnej i 2 w klasie 5. Drugiego dnia załoga awansowała na 13 miejsce.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze