Uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych spotkali się dzisiaj (21 marca, piątek) na wspólnej zabawie z okazji Pierwszego Dnia Wiosny.
W szkole odbyło się krótkie przedstawienia. Wszyscy pożegnali zimę i przywitali wiosnę. Uczniowie przygotowali również pokaz mody wiosennej. Wychowankowie przygotowali specjalne stroje dla swoich nauczycieli. Najciekawszy projekt przedstawiał ?wiosenną Panią dyrektor?.
Za przygotowanie przedstawienia i pokazu odpowiadała Bożena Kiełek oraz Anna Jabłońska.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze