Sudecka Stacja Terenowa Klubu Przyrodników zaprasza na imprezę "Na tropie przyrody".
Przyrodnicy witać będą wiosnę w Uniemyślu w najbliższą sobotę (5 kwietnia). Udział w imprezie jest bezpłatny.
O godzinie 10 przyrodnicy wyruszą na wyprawę po okolicznych lasach i łąkach. Po powrocie rozpalone zostanie ognisko, na którym będzie można upiec kiełbaski. Od 14.30 rozpoczną się zajęcia plastyczne oraz zakładanie ogródka warzywnego.
Impreza odbywać się będzie przy dawnej karczmie sądowej w Uniemyślu.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze