Wczoraj (środa, 21 marca) w Przedszkolu nr 1 w Kamiennej Górze (ul. Spacerowa) dzieci powitały Panią Wiosnę.
Przedszkolaki z grupy Żabki przygotowały przedstawienie o wiośnie złożone z wierszy, piosenek i wiosennych tańców. Po występach wszystkie dzieci przeszły ulicami miasta z symbolicznymi Marzannami i wiosennymi gaikami.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze