Reklama

Wiosna na rynku

Dzieci z Przedszkola nr 2 w Kamiennej Górze (ul. Kościuszki) szukały dzisiaj (piątek, 21 marca) wiosny.


Każda z grup postanowiła odwiedzić jedną z zaprzyjaźnionych instytucji. Okazało się, że w każdej z nich na dzieci czekał list. W kopercie znajdowały się pytania, na które dzieci bez problemu odpowiadały. Autorką listów okazała się Pani wiosna, której jednak w żadnej z odwiedzonych instytucji dzieci nie spotkały.

Okazało się, że Pani Wiosna... spała na rynku. Wybrała jeden z zielonych skwerów zalany słonecznymi promieniami. Obok była również Pani Zima, która dobudziła młodsza koleżankę. Pory roku stanęły na czele kolorowego korowodu, który poszedł do ogródka przy przedszkolu. Dopiero wtedy doszło do pożegnania Pani Zimy. Odchodząca pora roku zabrała ze sobą Marzanny przygotowane przez dzieci, natomiast Pani Wiosna została z dziećmi w przedszkolu.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama