Dzisiaj (wtorek, 21 marca) dzieci z Przedszkola nr 2 w Kamiennej Górze (ul. Kościuszki) wyszły do parku miejskiego w poszukiwaniu wiosny.
Zanim dzieci znalazły wiosnę, spotkały panią zimę. Z chęcią ją pożegnały, zebrały ostatnie płatki śniegu, przykleiły do oryginalnych sań i zaczęły poszukiwania wiosny.

W miejskim parku dzieci zasadziły kolorowe kwiaty, ozdobiły chodnik kolorowymi obrazami, zatańczyły i zaśpiewały.
Kończąc wiosenne czarownia dzieci pożegnały panią zimę, która odjechała w nieznane, zapowiadając powrót w grudniu.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze