Dzisiaj (piątek,21 marca) uczniowie i nauczyciele Gimnazjum im. Żołnierzy Sybiru w Lubawce świętowali Pierwszy Dzień Wiosny.
Młodzież w wiosennej paradzie przeszła ulicami miasta na rynek. Po drodze uczniowie wręczali przechodniom własnoręcznie zrobione kwiaty- symbole wiosny. Kwiaty otrzymali również pracownicy Urzędu Miasta w Lubawce.
Po paradzie uczniowie uczestniczyli w ogniskach i rajdach pieszych.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze