Lubawski gabinet weterynaryjny "Doktor Wilczur" poinformował o wilku, który w Błażkowej zaatakował psa.
- Wilk zaatakował w środku dnia na terenie prywatnej posesji, nie bał się ludzi ani nie pozwalał odgonić, ciągle dusząc swoją ofiarę. - informują weterynarze.
Weterynarzom udało się na chwilę odgonić dzikie zwierzę i zabrać rannego psa. Walczą o jego życie.
- Niestety nie wygląda zdrowo, stąd też nietypowe zachowanie. - piszą o wilku i apelują do mieszkańców o zabezpieczenie domowych zwierząt.
Zdjęcie wilka publikuje również facebookowy profil wsi Błażkowa. - Zdjęcie zostało zrobione przy torach za placem zabaw w stronę Lubawki. Zwierzę nie powinno zaatakować człowieka jeśli nie zostanie sprowokowane. Będzie obserwowało i odejdzie. W większości przypadków nawet nie zauważycie spotkania. - czytamy na facebooku.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze