Opowieść o zwykłej rodzinie przygotowującej się do świąt przygotowały dzisiaj (piątek, 20 grudnia) dzieci ze świetlicy "Promyczek" w Lubawce dla swoich gości.
Tradycyjnie w świetlicy odbyło się wigilijne spotkanie, na które zaproszeni zostali przyjaciele i podopieczni placówki.
Dzieci pokazały jak rodzina przygotowuje się do świąt. Opowieść rozpoczęła się od kłótni, ale na straży była anioły stróże. Zadziałała też rodzinna miłość i opowieść zakończyła się w życzliwej, świątecznej atmosferze.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze