Oficjalne otwarcie wieży widokowej na Trójgarbie poprzedzi pieszy rajd sylwestrowy.
Wieża na Trójgarbie to najwyższa wieża widokowa na Pogórzu Sudeckim. Otwarcie wieży zaplanowano na 29 grudnia, na godzinę 12:00. Dwie godziny wcześniej wyruszy pieszy rajd. Chętni mogą wyjść z boiska sportowego w Starych Bogaczowicach lub placu przy Ośrodku Kultury w Witkowie.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze