Zakończył się ważny etap budowy nowego Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego przy kamiennogórskim szpitalu.
Prace w terenie zakończyła wiertnica wykonująca 84 pale fundamentowe. To na nich wspierać się będzie nowy budynek.
Budynek ma być gotowy na przełomie wiosny i lata 2026 roku. W nowym ZOL-u opiekę znajdzie 55 podopiecznych.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze