Uczniowie Zespołu Szkół w Pisarzowicach mogli uczestniczyć w konkursie poetyckim z okazji setnej rocznicy urodzin papieża Jana Pawła II. Konkursowe prace wydane zostały w postaci tomiku wierszy.
Zgłoszone prace oceniło jury, które wyróżniło wiersze Dawida Kołodzieja, Majki Ziemnik, Kamili Ataryk, Huberta Górowskiego, Ani Wróbel, Jakuba Nasypanego i Adasia Gabrysia. Nagrody wręczone zostaną po powrocie do szkoły.
Konkurs zorganizowały nauczycielki Joanna Pociecha i Małgorzata Lenkiewicz-Krok.
Tomik można obejrzeć i przeczytać w formie pliku pdf.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze