Wierny kibic kamiennogórskiej Olimpii, a jednocześnie fotograf dokumentalista Bogdan Adamus wykonał zdjęcie ze swoją ulubioną drużyną.
Bogdan Adamus od kilku lat dokumentuje Kamienną Górę i okolice na swoim profilu na Facebook?u. Systematycznie pokazuje zdjęcia z najważniejszych wydarzeń z miasta. Pokazuje też zmiany zachodzące na co dzień. Brakowało mu jednak w swojej kolekcji zdjęcia całej drużyny Olimpii Kamienna Góra.

Zdjęcie udało się wykonać tuż przed meczem z Hutnikiem Pieńsk, który kamiennogórski zespół wygrał.
Cała redakcja portalu powiatowa.info pozdrawia i życzy wielu wspaniałych zdjęć.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze