Reklama

Wielokulturowość w Gorzeszowie

Centrum Biblioteczno-Kulturalne Gminy Kamienna Góra przystąpiło do ogólnopolskiej akcji "Wielokulturowość - jestem na tak".


W środę (25 czerwca) w bibliotece w Gorzeszowie odbyło się spotkanie "Wielokulturowość - dlaczego jestem na tak?".

Podczas spotkania uczestnicy wyjaśniali dlaczego są za wielokulturowością. Wśród odpowiedzi powtarzały się:
- daje nam wiedzę,
- czyni nas odważniejszymi i otwartymi,
- opowiada nam o świecie,
- pokazuje, że nie jesteśmy sami,
- uczy nas tolerancji jesteśmy: otwarci na różnorodność, nowe doświadczenia i informacje, tolerancyjni wobec innego, odważni, jesteśmy ciekawi bo wielokulturowość to wiedza i doświadczenie.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama