Centrum Biblioteczno-Kulturalne Gminy Kamienna Góra przystąpiło do ogólnopolskiej akcji "Wielokulturowość - jestem na tak".
W środę (25 czerwca) w bibliotece w Gorzeszowie odbyło się spotkanie "Wielokulturowość - dlaczego jestem na tak?".
Podczas spotkania uczestnicy wyjaśniali dlaczego są za wielokulturowością. Wśród odpowiedzi powtarzały się:
- daje nam wiedzę,
- czyni nas odważniejszymi i otwartymi,
- opowiada nam o świecie,
- pokazuje, że nie jesteśmy sami,
- uczy nas tolerancji jesteśmy: otwarci na różnorodność, nowe doświadczenia i informacje, tolerancyjni wobec innego, odważni, jesteśmy ciekawi bo wielokulturowość to wiedza i doświadczenie.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze