W Lubawce rozpoczęła się Mała Wielkanoc. W tym roku impreza potrwa dwa dni.
Dzisiaj w sali Domu Kultury w Lubawce odbywały się warsztaty. Uczestnicy zajęć przygotowywali pisanki, koszyczki wielkanocne korzystając z różnych technik i materiałów.
Jutro odbędzie się tradycyjny konkurs potraw i stołów wielkanocnych. Od godziny 13 impreza będzie otwarta dla wszystkich chętnych.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze