Reklama

Wielkanocne konkursy w Chełmsku

Dzisiaj (niedziela, 14 kwietnia) w Chełmsku Śląskim rozstrzygnięte zostały konkursy palm wielkanocnych i zdobienia jaj wielkanocnych.

 

Wielkanocne palmy przyniesione zostały do chełmskiego kościoła. W tym roku konkurs plam w Chełmsku Śląskim odbył się po raz dziewiętnasty. Pierwsze miejsce zdobyło sołectwo Stara Białka, drugie sołectwo Olszyny, a trzecie Szkoła Podstawowa w Miszkowicach. Szesnaście palm zostało wyróżnionych. Najdłuższą palmę przygotowała Rada Parafialna z Chełmska Śląskiego.

Konkurs zdobienia jaj wielkanocnych odbył się po raz dziewiąty. Jaja mogły być zdobione dowolną techniką. Zgłoszonych zostało 16 prac. Jury przyznało dziesięć pierwszych miejsc. Zdobyli je: Natalia Ogorzałek, Anastazja Ogorzałek, Monika Wolak, Anna Nosal, Wojciech Górka, Paula Paździor, Filip Maciejewski, Izabela Jawor, Hanna Ślęzak i Filip Orzeł. Wyróżnieni zostali: Piotr Żółtak, Michał Żółtak, Weronika Żółtak, Olaf Jankowski, Weronika Dytko i Justyna Jeżewska.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama