Dzisiaj (środa, 28 marca) w Przedszkolu Publicznym nr 1 w Kamiennej Górze (ul. Spacerowa) odbyło się uroczyste Śniadanie Wielkanocne.
Dzieci z grupy V Biedronki przygotowały piękny program artystyczny, w którym przedstawiły wielkanocne zwyczaje. Wszyscy zgromadzeni przenieśli się w świąteczny nastrój oczekiwania na święta. Po występach dzieci zjadły w swoich salach tradycyjne wielkanocne śniadanko oraz złożyły sobie świąteczne życzenia.



Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze