W Wałbrzychu ruszają letnie seanse filmowe w plenerowym kinie. W piątek (6 lipca) o godz. 21.30 pierwsza projekcja! Wyświetlony zostanie ?Mały Książę?.
Kolejne seanse pod chmurką i na leżakach w piątki:
20 lipca, godz. 21.30: ?Valerian i miasto tysiąca planet?,
10 sierpnia, godz. 21.30: ?Miasto 44?, projekcja w ramach Dolnośląskiego Festiwalu Tajemnic,
24 sierpnia, godz. 21.30: ?Za niebieskimi drzwiami?.
Na Wieczory Kina Plenerowego zaprasza Wałbrzyski Ośrodek Kultury. Miejsce: plac eventowy za WOK na terenie Starej Kopalni.
Wstęp wolny.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze