Dzisiaj (wtorek, 6 listopada) w Domu Kultury w Lubawce odbędzie się "Wieczornica o Niepodległej".
Na scenie w programie artystycznym zaprezentują się uczniowie lubawskiego Zespołu Szkół Publicznych. Będzie można również obejrzeć wystawę prac plastycznych. Zaplanowano również podsumowanie szkolnych konkursów: "Alfabet polskiego patrioty" oraz "Moje spotkanie z Niepodległą"
dotyczących 100-lecia odzyskania Niepodległości.
Wstęp na wydarzenie jest otwarty. Wieczornica rozpocznie się o godzinie 16:00.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze