Zarząd Rejonowy Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Lubawce zaprasza członków związku na wieczorek taneczny.
Udział wymaga wcześniejszego zgłoszenia w biurze związku przy ul. Dworcowej 33, czynnym od poniedziałku do piątku od 8:30 do 9:30. Zapisy przyjmowane są do 16 sierpnia.
Zabawa odbędzie się w świetlicy ROD w Lubawce. Wieczorek taneczny zaplanowano na 21 sierpnia, początek o godzinie 16:00.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze