W piątek, 23 czerwca na placu pod kościołem parafialnym w Lubawce odbędzie się Wieczór Uwielbienia. Wydarzenie zaplanowano pod hasłem "Dzień Ojca - W Ramionach Boga Ojca".
Organizatorem jest proboszcz lubawskiej parafii, ks. Tomasz Aszurkiewicz. Wieczór łączyć będzie w sobie elementy modlitw recytowanych oraz śpiewanych przy akompaniamencie zespołu muzycznego. Rozpoczęcie zaplanowano na godz. 20:30.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze