Reklama

Wieczór kolęd

Dzisiaj (niedziela, 29 grudnia) krzeszowska bazylika zamieniła się w największą w powiecie kamiennogórskim salę koncertową. W świątyni odbyły się koncerty kolęd i pastorałek.

 

Początkowo w bazylice miał się odbyć jeden koncert, zespół Golec uOrkiestra zaprezentować miał się w świątecznym programie. Zainteresowanie mieszkańców powiatu i okolic okazało się tak duże, że organizatorzy (Europejska Perła Baroku) ustaliła z zespołem dodatkowy, o kilka godzin wcześniejszy, termin koncertu. Dzięki temu bracia Golcowie z zespołem wystąpili w krzeszowskiej bazylice dwukrotnie podczas jednego wieczoru.

Oba koncerty wysłuchały pond 1500 osób, chętnych do zakupu biletów było więcej, w bazylice zabrakło jednak miejsc.

Reklama

Zespół zaprezentował program złożony ze świątecznych melodii, zarówno znanych od wieków, jak i własnych kompozycji.

 

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama