W czwartek (18 września) o godz. 18.00 w Galerii ?48? Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury (Biały Kamień) odbędzie się wernisaż prac Jolanty Gołębieskiej ?Widzieć więcej?.
Jolanta Gołębieska jest członkiem grupy Mal-Amat działającej pod okiem Krzysztofa Jędrzejca. Należała również do grupy fotograficznej prowadzonej przez Jarosława Michalaka. Obecnie aktywnie tworzy malując i rzeźbiąc.
Podczas wernisażu będzie można oglądać malarstwo, fotografię oraz rzeźbę o różnej tematyce. Autorka opowiadając o swojej twórczości cytuje Marcela Prusta: ?Tęsknota pozwala kwitnąć wszystkim sprawom?

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze