Dwanaście osób zdecydowało się na uczestnictwo w konkursie fotograficznym "Widokówka z LGD Kwiat Lnu".
Dzisiaj (piątek, 8 listopada) w siedzibie stowarzyszenia Kwiat Lnu w Lubawce odbyło się podsumowanie konkursu. Zgłoszone prace oceniało pięcioosobowe jury, które przyznało trzy nagrody. Pozostali uczestnicy otrzymali podziękowania za udział w konkursie.
Konkurs wygrał Tadeusz Biliczak. Drugie miejsce zajęła Agnieszka Lechowicz, a trzecie Rodryg Świteńki.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze