Reklama

Wicemarszałek z powiatu kamiennogórskiego

We Wrocławiu trwa sesja sejmiku województwa dolnośląskiego. Na wniosek marszałka doszło do zmian w zarządzie.



Marszałek Cezary Przybylski zaproponował odwołanie z zarządu województwa wicemarszałka Tymoteusza Myrdy (Bezpartyjni Samorządowcy), na jego miejsce zaproponował Iwonę Krawczyk (Platforma Obywatelska). Obie propozycje uzyskały większość głosów.

I. Krawczyk jest pierwszą osobą z powiatu kamiennogórskiego wybraną na wicemarszałka województwa dolnośląskiego. W przeszłości członkiem zarządu województwa był Artur Zieliński, były burmistrz Kamiennej Góry.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama