We Wrocławiu trwa sesja sejmiku województwa dolnośląskiego. Na wniosek marszałka doszło do zmian w zarządzie.
Marszałek Cezary Przybylski zaproponował odwołanie z zarządu województwa wicemarszałka Tymoteusza Myrdy (Bezpartyjni Samorządowcy), na jego miejsce zaproponował Iwonę Krawczyk (Platforma Obywatelska). Obie propozycje uzyskały większość głosów.
I. Krawczyk jest pierwszą osobą z powiatu kamiennogórskiego wybraną na wicemarszałka województwa dolnośląskiego. W przeszłości członkiem zarządu województwa był Artur Zieliński, były burmistrz Kamiennej Góry.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze