Reklama

Wiatr i śnieg

W panujących dzisiaj (poniedziałek, 14 stycznia) po południu i wieczorem złych warunkach atmosferycznych doszło do kilku kolizji.

Aktualizacja 20:16

Kierująca samochodem, który uderzył w drzewo na drodze Marciszów - Świdnik ma 30 lat. Jechała z trójką dzieci. Jechałs w stronę Świdnika. Na łuku drogi straciła panowanie i uderzyła w drzewo. 

Oryginalna informacja
Podczas śnieżycy z drogi wyjechał fiat ducato prowadzony przez 40-letniego mieszkańca Ziębic. Kierowca wjeżdżał do Lubawki, w padającym śniegu nie zauważył zakrętu przed przejazdem i pojechał prosto. Nic mu się nie stało.

Na drodze Marciszów - Świdnik w drzewo uderzył samochód osobowy. Kierująca przewieziona został do szpitala. Podróżującym z nią dzieciom nic się nie stało.

Reklama

 

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama