W panujących dzisiaj (poniedziałek, 14 stycznia) po południu i wieczorem złych warunkach atmosferycznych doszło do kilku kolizji.
Aktualizacja 20:16
Kierująca samochodem, który uderzył w drzewo na drodze Marciszów - Świdnik ma 30 lat. Jechała z trójką dzieci. Jechałs w stronę Świdnika. Na łuku drogi straciła panowanie i uderzyła w drzewo.
Oryginalna informacja
Podczas śnieżycy z drogi wyjechał fiat ducato prowadzony przez 40-letniego mieszkańca Ziębic. Kierowca wjeżdżał do Lubawki, w padającym śniegu nie zauważył zakrętu przed przejazdem i pojechał prosto. Nic mu się nie stało.
Na drodze Marciszów - Świdnik w drzewo uderzył samochód osobowy. Kierująca przewieziona został do szpitala. Podróżującym z nią dzieciom nic się nie stało.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze