Reklama

Opóźnione wypłaty

Od początku roku Kamienna Góra ma problemy z budżetem. Opóźnione zostały wypłaty w miejskich instytucjach.



Nauczyciele otrzymali pensje pod koniec ubiegłego tygodnia. Miejscy urzędnicy jeszcze ich nie mają.

Burmistrz Krzysztof Świątek tłumaczy, że początek roku dla miejskich finansów zawsze był trudny. W tym roku sprawę skomplikował brak budżetu na 2015 rok. Do tej pory miasto nie mogło zaciągnąć kredytu obrotowego, z którego uregulowane byłyby styczniowe przelewy.

Wypłaty są stopniowo realizowane, do miejskiej kasy zaczęły bowiem wpływać pieniądze. Budżet uchwalony zostanie prawdopodobnie 29 stycznia.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama