Jak informuje Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami Wrocław piesek znaleziony w Gruzji jest już w swoim nowym domu.
Sookie została znaleziona podczas wakacji w Gruzji pary kamiennogórzan. Pisaliśmy o tym tutaj.
Kilka dni temu udało się załatwi formalności i Krystian i Gosia pojechali odebrać psa - kliknij tutaj
Mimo kłopotów podczas podróży (czytaj więcej) od dzisiaj Sookie ma nowy dom na terenie powiatu kamiennogórskiego.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze