Sookie jest już z Krystianem i Gosią. Jadą już do Polski. Niestety podczas postoju na parkingu w Turcji zdarzył się incydent.
?Zanim przekroczyli granicę z Bułgarią, zatrzymali się na parkingu w Turcji, na którym dwóch Turków postanowiło ich okraść?
Złodzieje wybili szybę, podczas gdy cała trójka była w aucie! Huk był taki, że myśleli, że wybuchł gdzieś granat. Mężczyźni chcieli ukraść torbę. Na szczęście udało się im ją wyszarpać i szybko uciec. Nikomu nie stała się krzywda, ale minęło sporo czasu zanim wszyscy się uspokoili? Szybę zakleili i ruszyli dalej.?
Suczka z nowymi właścicielami powinna dotrzeć do kraju pod koniec tygodnia.
informacje za TOZ Wrocław
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze