Historia kamiennogórzan opisaną m.in. przez powiatowa.info dobiega powoli końca. Od grudnia 2013 roku trwało załatwianie dokumentów i pozwoleń, ale już dzisiaj Krystian i Gosia przekroczyli ponownie granice turecko-gruzińską.
Historia zaczeła się podczas urlopu pary kamiennogórzan w Gruzji gdzie poznali suczkę, którą nazwali Sookie. O ich spotkaniu czytaj tutaj: Szukają pomocy.

Dzisiaj para ponownie wjechała do Gruzji. Przez ostatnie miesiące suką zajmowali się ludzie dobrej woli, chcących odmienić los psa. W Polsce trwało przygotowywanie formalności ? szczepień, książeczek, paszportu. Sookie ma być przywieziona do Polski. Zamieszka niedaleko Kamiennej Góry.
fot via. TOZ Wrocław
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze