Reklama

Będzie happy end

Historia kamiennogórzan opisaną m.in. przez powiatowa.info dobiega powoli końca. Od grudnia 2013 roku trwało załatwianie dokumentów i pozwoleń, ale już dzisiaj Krystian i Gosia przekroczyli ponownie granice turecko-gruzińską. 

 Historia zaczeła się podczas urlopu pary kamiennogórzan w Gruzji gdzie poznali suczkę, którą nazwali Sookie. O ich spotkaniu czytaj tutaj: Szukają pomocy.

Dzisiaj para ponownie wjechała do Gruzji. Przez ostatnie miesiące suką zajmowali się ludzie dobrej woli, chcących odmienić los psa. W Polsce trwało przygotowywanie formalności ? szczepień, książeczek, paszportu. Sookie ma być przywieziona do Polski. Zamieszka niedaleko Kamiennej Góry. 

fot via. TOZ Wrocław

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama